Biz Kimiz?

Camashirci , 5 yıllık e-Ticaret tecrübesi ile kısa sürede uluslararası pazarda yerini alan önde gelen markalardan olmuştur. Firmamız, camashirci.com ‘u profesyonel iş arkadaşlarıyla inşa etmiştir. %100 Güvenilir Alışveriş ve Kalite denilince akla ilk gelen marka olmayı Şirket Politikası haline getirmiştir.

İç Giyim sektöründe yeni bir akım başlatarak birden fazla çeşit ve renklerle Camashirci; Fantezi İç Giyimin lideri konumuna gelmeyi hedeflemektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamıza iletişim bilgilerinden kolaylıkla ulaşabilir, istek ve bir olumsuzluk durumunda bunu rahatlıkla bizimle paylaşabilirsiniz. Bizlere dilerseniz sitemiz üzerinden, dilerseniz sosyal medya hesaplarından ulaşarak rahatlıkla ve güvenle alışverişinizi yapabilirsiniz.

 

 

mitelove

Hızlı Teslimat

camashirci.com ‘dan aldığın ürünlerin, adresinize en hızlı şekilde gönderilmesi firmamızın en çok önem verdiği konulardan biridir. Gün içerisinde saat 16:00 ‘a kadar vereceğiniz sipariş 3 gün içerisinde kargoya verilmektedir. Bulunduğunuz bölgeye göre 72 saat içinde adresinize teslim edilir.

 

 

Güvenli Alışveriş

camashirci.com bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için elinden geleni yapmış olup bunu SSL Sertifikası ile ispatlamıştır. Kredi kartı bilgileriniz sadece sipariş esnasında kullanılır ve asla veri tabanlarında kayıtla kalmaz. Dilerseniz gizli kargo seçeneği ile de alışverişinizi yapabilirsiniz.

 

Banka Bilgilerimiz

 

Lusnika Basın Yayın Reklam Ve Organizasyon Hizmetleri San. Tic. A.Ş.

TR530013400001386825100001

Denizbank